Dlaczego ogrzewacze?

Pewnie zastanawiacie się skąd wzięła się nazwa bloga? Jej pochodzenie jest dosyć proste, ale skuteczne!

Rozpoczynając prace nad swoją firmą nie miałem pojęcia od czego zacząć. Początki były ciężkie- nie wiedziałem jak stworzyć biznes plan, co przygotować, jakie dokumenty uzupełnić. Jednak mozolna praca oraz konsekwentne realizowanie planów pozwoliło na rozpoczęcie działalności. Moja firma zajmuje się realizacją zleceń dla innych firm. Moich klientów pozyskuję głównie dzięki targom biznesowym.

Bezpośredni kontakt z klientem oraz wiele innych stanowisk konkurencji podobnych do mojego skłoniły mnie do refleksji jak lepiej przyciągać klienta? Rozwiązaniem moich początkowych trudności okazało się bardzo proste. Wśród tłumu podobnych stanowisk bardzo istotne jest by się wyróżniać, dlatego w swojej głowie stworzyłem całościowy plan, który obejmował wszystkie aspekty od prezencji samego stanowiska, którego forma wyróżniała po robienie sporo hałasu wokół siebie.
Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie efekty, które przynosiły gadżety reklamowe! Po każdej rozmowie z potencjalnym klientem dawałem mu ogrzewacz z logiem mojej firmy oraz wizytówkę. Po tym działaniu zauważyłem wyraźny wzrost chęci współpracy z moją firmą.

Dlatego nie bagatelizujcie detali uzupełniających sprzedaż i promocję, ponieważ efekt potrafi zaskoczyć. 😉

 

 

Dodaj komentarz